PcWebNetmyš


PcWebNet založila v roku 2008 už vtedy skúsená podnikateľka Mgr. Eva Szarková, ktorá sa po odbornej stránke venuje informačným technológiam a programovaniu viac ako 15 rokov. 

Hlavné činnosti, ktoré PcWebNet vykonáva sú všetky zastrešené certifikátmi a vzdelaním v danej oblasti. Neustále sa učíme a získavame nové skúsenosti v oblasti moderných technológií. Sledujeme nové trendy a odborne sa vzdelávame. Tým zabezpečujeme našim zákazníkom profesionalitu, nehráme sa na niečo čím nie sme. Poskytujeme iba to, na čo máme odbornú spôsobilosť. Zvyšok činností riešime outsourcingom u preverených odborných dodávateľov. Takto dokážeme zastrešiť komplexné vysoko odborné riešenia pre pohodlie našich zákazníkov.

So zákazníkom komunikujeme otvorene a na rovinu. Nášho zákazníka považujeme za rovnocenného partnera. Zákazník rozumie svojmu biznisu, my zase počítačom a tvorbe software. Uprednostňujeme osobné rozhovory, na ktorých spolupracujeme so zákazníkom a hľadáme najlepšie riešenie pre jeho biznis.
 
Cenové ponuky zasielame zákazníkom až po analýze riešenia. Naše cenové ponuky zastrešujú požadované riešenie a neobsahujú žiadne skryté položky.
 
Sme stabilným partnerom pre našich klientov a chceme ním byť čo najdlhšie.

 

Skúsenosti

Poskytujeme profesionálne služby. Našu činnosť robíme na základe certifikátov a vzdelania v danej oblasti. Informačným technológiam sa venujeme viac ako 15 rokov.
Viac

 

Podpora

Dodávkou produktu naša práca a starostlivosť nekončí. Zákazníkom bezplatne poskytujeme dlhoročnú podporu. Radi poradíme ďalší postup a navrhneme riešenia.
Viac

 

Spokojnosť

Ak nás niečo baví, dávame do toho maximum. Nesnažíme sa rýchlo zarobiť. Neťaháme klientov za nos. Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, čo dokazujú naše referencie.
Viac