PcWebNetmyš


Domáca automatizácia vám zjednoduší život, prinesie so sebou väčšie pohodlie a širšie možnosti ovládania nehnuteľnosti.

Našim zákazníkom ponúkame jednoduché riešenie Loxone. Jeho prevádzka je riadená pomocou tlačidiel, dotykovej obrazovky, webovej aplikácie, diaľkovými ovládačmi alebo pomocou rôznych snímačov (napr. pohyb, magnet, teplota, dážď, vietor a i.). 

Jediným stlačením tlačidla v obývacej izbe rozsvietite príjemnú svetelnú scénu, spustíte rolety, v pozadí začne hrať jemná hudba a miestnosť sa začne ohrievať na príjemnú teplotu. Alebo keď opúšťate dom, jediným tlačidlom spustíte všetky rolety, vypnete vybrané spotrebiče, zhasnete všetky svietidlá a aktivujete alarm.

Spôsob ovládania je možné veľmi jednoducho prispôsobovať požiadavkám zákazníka zmenou programu, a to dokonca aj vzdialene. Nie je nutný výjazd k zákazníkovi a zmeny sú realizovateľné aj "na počkanie". Navyše elektroinštaláciu je možné rozširovať aj bez nutnosti rekonštrukcie.

S Loxone dokážete ovládať a riadiť napríklad:

Tienenie

Inteligentné ovládanie žalúzií a roliet podľa polohy slnka, vetra a teploty v miestnosti.

Osvetlenie

Vytvorte si v miestnostiach svetelné scény, prepojte osvetlenie so snímačmi pohybu.

Vykurovanie

Regulujte vykurovanie v každej miestnosti osobitne nie len podľa času a teploty.

Multimédiá

Počúvajte vašu obľúbenú hudbu alebo rádio kdekoľvek v dome.

Alarm

Prepojte zabezpečenie vašej nehnuteľnosti s osvetlením, zvukom a ďalšími funkciami.

Energie

Merajte a šetrite energie, vypínajte nepotrebné spotrebiče.

Dokážeme spracovať návrh riešenia inteligentnej elektroinštalácie šitý na mieru potrebám zákazníka, vytvoriť riadiaci program, aj zrealizovať inštaláciu v spolupráci s vybraným elektrikárom.

 

Skúsenosti

Poskytujeme profesionálne služby. Našu činnosť robíme na základe certifikátov a vzdelania v danej oblasti. Informačným technológiam sa venujeme viac ako 15 rokov.
Viac

 

Podpora

Dodávkou produktu naša práca a starostlivosť nekončí. Zákazníkom bezplatne poskytujeme dlhoročnú podporu. Radi poradíme ďalší postup a navrhneme riešenia.
Viac

 

Spokojnosť

Ak nás niečo baví, dávame do toho maximum. Nesnažíme sa rýchlo zarobiť. Neťaháme klientov za nos. Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, čo dokazujú naše referencie.
Viac