PcWebNetmyš


Nemáte stránku, alebo nie ste spokojný s tou, ktorú máte? Potrebujete aplikáciu s webovým rozhraním? Môžeme to rýchlo zmeniť. Tvoríme webstránky a aplikácie s webovým rozhraním na mieru. Vytvárame a spravujeme osobné stránky (ideálne riešenie pre súkromný web, blog alebo fotogalériu), firemné prezentácie pre každý obor podnikania, internetové obchody a webové aplikácie pre rôzne druhy podujatí a iné účely. Robíme aj vývoj individuálnych riešení na základe požiadaviek klientov.

Stránky a aplikácie, ktoré vytvárame majú webové rozhranie, môžete ich sami spravovať pomocou rokmi overeného administračného systému CMS Joomla. Pre prácu s administračným systémom nepotrebujete žiadne technické znalosti. Nepotrebujete nič inštalovať, ani konfigurovať. Keďže aplikácia a administračný systém bežia online, stačí Vám len štandardný internetový prehliadač na správu našich produktov.

Administračný systém poskytuje zákazníkovi niekoľko výhod:

  • samostatné spravovanie menu

  • samostatné pridávanie a upravovanie podstránok

  • obsahuje elegantný editor obsahu, ktorý dovoľuje formátovať text, vkladať tabulky, odrážky a zoznamy 

  • samostatné spravovanie fotogalérie

  • automaticky podporuje SEO (Search Engine Optimization - pre optimalizáciu stránok pre vyhľadávače, generovanie peknej URL adresy, aj mapy stránok).

Tvorba webstránok a aplikácií pozostáva z niekoľkých krokov

Príprava

Pred samotným začiatkom prác vykonáme analýzu, ktorou určíme kľúčové vlastnosti pre splnenie cieľov a ďalší postup prác.

Návrh

Stanovíme rozloženie jednotlivých prvkov na stránke a vyberieme vhodný grafický dizajn.

Vývoj

Po dokončení prác odprezentujeme zákazníkovi dodané riešenie.

Školenie

Ukážeme a vyškolíme zákazníka na používanie administračného systému.

Prevádzka

Pomôžeme zákazníkovi s nasadením riešenia do ostrej prevádzky.

 

Fullservis

Poskytujeme aj fullservis. Dokážeme zastrešiť všetky potrebné doplnkové služby preverenými subdodávateľmi.

 

Skúsenosti

Poskytujeme profesionálne služby. Našu činnosť robíme na základe certifikátov a vzdelania v danej oblasti. Informačným technológiam sa venujeme viac ako 15 rokov.
Viac

 

Podpora

Dodávkou produktu naša práca a starostlivosť nekončí. Zákazníkom bezplatne poskytujeme dlhoročnú podporu. Radi poradíme ďalší postup a navrhneme riešenia.
Viac

 

Spokojnosť

Ak nás niečo baví, dávame do toho maximum. Nesnažíme sa rýchlo zarobiť. Neťaháme klientov za nos. Našim cieľom je spokojnosť zákazníkov, čo dokazujú naše referencie.
Viac