PcWebNetmyš

 

Poskytujeme aj fullservis v oblasti tvorby software. Dokážeme zastrešiť všetky potrebné doplnkové služby preverenými subdodávateľmi.

Grafické práce

Dizajn

Pre Vaše webové stránky si môžete vybrať zo stoviek moderných šablón, ktoré boli pripravené internetovými profesionálmi alebo si nechať ušiť dizajn na mieru profesionálnym grafikom.

Grafické práce pre web

Možno budete potrebovať aj grafické doplnky, statické a animované bannery, flashové aplikácie, alebo pútače. Zabezpečíme vám ich na profesionálnej úrovni.

Grafické práce pre print

Tlačená reklama má stále pevné miesto vo Vašej marketingovej komunikácii. Vieme Vám ponúknuť profesionálne služby v oblasti tvorby plagátov, letákov, bilboardov a iných tlačových materiálov v súlade s Vašou identitou a podľa Vašich predstáv.

Firemná identita

Odlíšte sa od ostatných! Pripravíme vám aj ďalšie prezentačné materiály ako logo, vizitky, letáky, brožúrky a iné.

Registrácia domény

Ak ešte nemáte doménu pre váš web, poradíme vám ako vybrať jej názov a pomôžeme s jej registráciou. Vybavíme vám registráciu slovenských (.sk), aj zahraničných domén (.eu, .com, .net, .info). 

Webhostingové služby

O webhosting vašich projektov sa kompletne postaráme. Poskytujeme profesionálny webhosting na veľmi rýchlych serveroch s výbornou technickou podporou. 

Internetový marketing

Ponúkame služby internetového marketingu, napr. SEO (Search Engine Optimization), PPC (Pay Per Click) reklamy alebo kampane na sociálnych sieťach.

Tvorba a oprava textov

Máte web na mieru, ale neviete ako ho naplniť obsahom? Ponúkame vám služby copywritingu (tvorby textov) a opravy gramatických a pravopisných chýb.

Preklad web stránok

Ak budete prevádzkovať web v cudzom jazyku a nemáte čas alebo schopnosti na preloženie textov, ponúkame vám profesionálny preklad.

Fotografovanie 

Ak potrebujete odfotografovať Vaše priestory, referencie alebo výrobky, ponúkame služby profesionálneho fotografa. Vaše fotografie bez kvalitnej techniky a spracovania nemusia byť použiteľné pre web alebo na reklamné a printové účely.